I virsu
Atpakaļ
TUALETES PODA PAAUGSTINĀJUMS AR VĀKU
TUALETES PODA PAAUGSTINĀJUMS AR VĀKU TUALETES PODA PAAUGSTINĀJUMS AR VĀKU TUALETES PODA PAAUGSTINĀJUMS AR VĀKU TUALETES PODA PAAUGSTINĀJUMS AR VĀKU

TUALETES PODA PAAUGSTINĀJUMS AR VĀKU

Produkta kods
TSE120
71.00 €
245.15 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 6.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Regulējama augstuma tualetes poda paaugstinājums ar vāku paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir jostas vietas, augšējo un apakšējo ekstremitāšu vadības, līdzsvara traucējumi, nejutīga gūža un mugura vai nav roku. Šim palīglīdzeklim ir elkoņu balsti, tas piemērots daudziem standarta izmēra klozetpodiem.

Sēdēšanai paredzētā daļa ir ērti izveidota, ar platu izgriezumu priekšējā un aizmugurējā daļā. Paaugstinājuma montāžai nav nepieciešami instrumenti.

Montāža. Noņemiet klozetpoda vāku. Uzlieciet paaugstinājumu, noregulējiet divas stiprinājuma skrūves, pirms tam noskrūvējot apaļos uzgriežņus, lai varētu izvēlēties piemērotu platumu. Pēc tam ievietojiet skrūves klozetpodā esošajos caurumos, viegli pievelciet tās, izlīdziniet sēdekļa puses un stingri pievelciet skrūves. Elkoņu balstiem paredzētajos turētājos ievietojiet elkoņu balstus, līdz tie nofiksējušies, pēc tam nolieciet tos lejup, lai atbalstītos uz balsta. Tualetes poda paaugstinājuma augstumu var regulēt, izmantojot regulējamos turētājus. Iespējamie augstumi – 8,5 cm, 12 cm, 15,5 cm. Produkts tiek piegādāts ar uzstādītu vāku, taču to var viegli nomainīt. Pirms katras lietošanas reizes pārliecinieties, ka tualetes poda paaugstinājums ir kārtīgi piestiprināts pie klozetpoda. Sēžoties vai ceļoties neatbalstieties pret to, nesēdiet uz vāka.

Ikviens regulējama augstuma tualetes poda paaugstinājums ar vāku rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Ieteicams regulāri tīrīt ar viegliem, sadzīvē izmantojamiem tīrīšanas līdzekļiem un siltu ūdeni, pēc tīrīšanas – nosusināt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 120
Svars, kg 4.3
Kopējais augstums, cm 8.5 / 12 / 15.5
Kopējais platums, cm 49
Kopējais garums, cm 55
Platums starp roku balstiem, cm 46
Platums х izņemšanas dziļums, cm 20.5 x 27

LĪDZĪGAS PRECES