I virsu
Atpakaļ

Produkta kods
JOKER
1699.00 €
5866.31 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Aktīvais riteņkrēsls JOKER – sportisks, bet ļoti elegants, viegls un manevrējošs. Tajā lieliski apvienota uzticamā itāļu kvalitāte un precīzs līnijveida dizains. Daudzpusīgās regulēšanas iespējas un neskaitāmās konfigurācijas nodrošina patiešām ekskluzīvu produktu – ikviens riteņkrēsls tiek ražots saskaņā ar individuālajām lietotāja vajadzībām un vēlmēm.

Riteņkrēsls paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 125 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas, tas ir pielāgots lietošanai gan telpās, gan ārā (temperatūras diapazonā no -30°C līdz +60°C). Ar to var patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem. Nepieciešamības gadījumā riteņkrēslu var stumt pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes.

Viengabala konstrukcijas pārsteigumiem bagātā riteņkrēsla rāmis izgatavots no kvalitatīva, izturīga un ilgtspējīga alumīnija. Divas sāna plāksnes, kas savieno aizmugurējo asi, ļauj regulēt aizmugurējās ass augstumu un līdzsvaru līdz milimetru precizitātei. Sēdeklis izgatavots no izturīga materiāla, ar divām savienojuma jostām un aizveramu kabatu.

Viegli noņemami aizmugurējie riteņi. Bremze, kuru var izmantot tikai tad, kad riteņkrēsls nekustas, tiek pārvaldīta ar sviru un bremzē, saspiežot riepu, tādēļ ir svarīgi regulāri pārbaudīt riepu spiedienu.

Vienīgā salokāmā riteņkrēsla daļa – gaisu caurlaidīgā un ugunsdrošā atzveltne. To iespējams regulēt saskaņā ar lietotāja vajadzībām – pievelkot vai atbrīvojot divas speciālas Velcro jostas, kā arī mainīt tās slīpuma leņķi (20°), noliekt atzveltni un, turot aiz tās, pacelt riteņkrēslu. Atzveltnes aizmugurē – ietilpīgs nodalījums personīgajām mantām. Kāpšļu augstums un pozīcija – regulējama. Noņemami dubļu aizsargi. Riteņkrēsls ir īpaši ērti transportējams.

Pasūtot riteņkrēslu, varat BEZ MAKSAS izvēlēties:
– sēdekļa platumu (33–36–39–42–45–48 cm);
– sēdekļa dziļumu (35–37,5–40–42,5–45–47,5–50 cm);
– muguras balsta augstumu (no 24,5 līdz 47 cm);
– aizmugurējo riteņu sasvēršanās leņķi (0–2–4°);
– muguras balstu ar savelkamām siksnām;
– vairāk kā 10 rāmja krāsas variantus;

– rāmja priekšējās daļas leņķi (100–90–85°);
– priekšējo riteņu izmēru (3 collas (7,5 cm) – 4 collas (10 cm) – 5 collas (12,5 cm) – 6 collas (15 cm);
– aizmugurējo riteņu izmēru (22 collas (56 cm) – 24 collas (61 cm) – 25 collas (64 cm) – 26 collas (66 cm).

Kid-Man™ piemēro 20 procentu atlaidi izvēlētajam papildaprīkojumam. Tajā ietilpst: regulējams galvas balsts, gaisa spilventiņš, noņemami, polsterēti elkoņu balsti, riteņi ar pretapgāšanās aizsardzību, salokāmi stumšanas rokturi, siksna iegurnim, izturīgāks jostas vietas un sānu balsts, plašā klāstā pieejamie aizmugurējie riteņi, riepas, stumšanas riteņu stīpas, priekšējie ritenīši utt.

Riteņkrēsls tiek samontēts Itālijā, 2 nedēļu laikā no pasūtījuma veikšanas.

Riteņkrēsla 3D modeli atbilstoši Jūsu izvēlētajai konfigurācijai varat izveidot šeit.

Ikviens aktīvais riteņkrēsls JOKER rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Regulāras riteņkrēsla pārbaudes ir obligātas, ja vēlaties nodrošināt maksimālu efektivitāti un ilgu tā kalpošanas laiku. Sešu mēnešu laikā no pirkuma veikšanas iesakām sazināties ar pilnvaroto PROGEO izplatītāju, kas veiks pilnīgu riteņkrēsla pārbaudi. Riteņkrēslu tīriet ar mīkstu, mitru lupatiņu, neizmantojiet virsmas skrāpējošus vai attaukojošus tīrīšanas līdzekļus.

Riteņkrēsla rāmim tiek piešķirta 5 gadu garantija, pārējām komponentēm un papildaprīkojumam, izņemot to, kura nolietošanos ietekmē ierastā ikdienas lietošana, – 2 gadi.

Zemāk tiek sniegta vispusīga lietotāja rokasgrāmata, riteņkrēsla pasūtīšanas forma, kompensācijas saņemšanas kārtība.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 125
Svars, kg 5.4
Kopējais garums, cm 88
Sēdekļa platums, cm 33-36-39-42-45-48
Sēdekļa dziļums, cm 35-37.5-40-42.5-45-47.5-50

LĪDZĪGAS PRECES