I virsu
Atpakaļ
TUALETES KRĒSLS SALIEKAMS
TUALETES KRĒSLS SALIEKAMS TUALETES KRĒSLS SALIEKAMS TUALETES KRĒSLS SALIEKAMS

TUALETES KRĒSLS SALIEKAMS

Produkta kods
04-7410
105.00 €
362.54 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Zils, kompakts saliekamais tualetes krēsls – praktiska un droša izvēle personām ar kustību traucējumiem vai gadījumos, kad nav iespējams izmantot parasto tualeti. Krēsla neizmantošanas gadījumā to bez speciālu darbarīku palīdzības varat vienkārši salocīt.

Krēsls, kas sver 10,6 kg, pielāgots lietotājam, kura svars nepārsniedz 120 kg. Rāmis izgatavots no krāsota tērauda, krēsla atzveltne un elkoņu balsti – polsterēti un apvilkti ar viegli tīrāmu mākslīgo ādu. Elkoņu balstus var pacelt augšup, tādēļ apsēsties krēslā un piecelties no tā iespējams arī no sāna (piemēram, no gultas vai ratiņkrēsla). Sēžot krēslā, elkoņu balstus ieteicams turēt nolaistus. Krēsla sēdēšanai paredzētā daļa – arī polsterēta, ar slēgtas formas 24x21 cm izgriezumu, kas no virspuses aizsedzams ar polsterētu vāku. Krēsla komplektācijā ietilpst aizsedzams 5 l naktspods, kas ievietojams no gala, uzvelkot to uz metāla stiprinājumiem.

Ikviens saliekamais tualetes krēsls rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Krēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.


IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 120
Svars, kg 10.2
Kopējais augstums, cm 94
Kopējais platums, cm 59
Kopējais garums, cm 57
Sēdekļa augstums, cm 47
Platums х izņemšanas dziļums, cm 24 x 21

LĪDZĪGAS PRECES