I virsu
Atpakaļ
VANNAS DĒLIS
VANNAS DĒLIS VANNAS DĒLIS VANNAS DĒLIS

VANNAS DĒLIS

Produkta kods
02-6030A
85.00 €
293.49 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Stabilais, viegli tīrāmais un dezinficējamais vannas dēlis ir izmantojams, lai atvieglotu iekāpšanu/izkāpšanu no vannas. Viena tā puse ievietojama vannā, bet otra – atbalstās pret grīdu.

Tas izgatavots no izturīgas, neslīdošas plastmasas un kvalitatīva alumīnija. Sēdēšanai paredzētā daļa – ar caurumiņiem ūdens notecēšanai, ērtais muguras balsts – ar izgriezumu. Vienā pusē ir balsts rokai. Piemērots personām, kuru svars nepārsniedz 100 kg.

Sēdekļa augstums ir maināms, regulējot krēsla kājiņu garumu. Katrā kājiņā ir caurumiņi augstuma fiksēšanai. Paspiediet fiksēšanas podziņu uz iekšu, izvelciet teleskopisko kājiņu no ārējās caurules, noregulējiet augstumu vēlamajā pozīcijā (fiksēšanas podziņa atrodas ārpusē). Rūpējieties par savu drošību – pirms krēsla lietošanas pārliecinieties, vai visas kājiņas ir noregulētas vienādā augstumā un stingri nofiksētas.

Ikviens vannas dēlis rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Vannas dēli ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, pēc tīrīšanas – nosusināt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 100
Svars, kg 4.7
Sēdekļa augstums, cm 43-53
Sēdekļa platums, cm 77

LĪDZĪGAS PRECES