I virsu
Atpakaļ
MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (ČETRDAĻĪGS)
MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (ČETRDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (ČETRDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (ČETRDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (ČETRDAĻĪGS)

MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (ČETRDAĻĪGS)

Produkta kods
01-8521
207.00 €
714.73 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Ērts, elegants, viegls un salokāms četrdaļīgs medicīniskais aizslietnis ar sešiem 7,5 cm diametra ritenīšiem, kas paredzēts izmantošanai veselības aprūpes iestādēs, lai distancētu pacientus vienu no otra vai sniegtu viņiem vairāk privātas telpas.

Karkass izgatavots no spīdīga, anodēta alumīnija, bet baltās, ugunsizturīgās, viegli tīrāmās un kopjamās sieniņas – no polivinilhlorīda, kas ir īpaši izturīgs pret temperatūras svārstībām, UV starojumu un vides ietekmi. Dezinficējams ar ierastajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Kopējais aizslietņa augstums – 175 cm, garums – 276 cm, vienas sekcijas platums – 69 cm.

Ikviens četrdaļīgais medicīniskais aizslietnis rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Medicīnisko aizslietni ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Svars, kg 7.3
Augstums, cm 175
Garums, cm 212,5
Vienos sekcijos išmatvimai, cm Ilgis 55, aukštis 143

LĪDZĪGAS PRECES