I virsu
Atpakaļ
MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS)
MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS) MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS)

MEDICĪNISKAIS AIZSLIETNIS (TRĪSDAĻĪGS)

Produkta kods
01-8520
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS


Ērts, elegants, viegls un salokāms trīsdaļīgs medicīniskais aizslietnis ar 7,5 cm diametra ritenīšiem, kas paredzēts izmantošanai veselības aprūpes iestādēs, lai nodalītu pacientus vienu no otra vai sniegtu viņiem vairāk privātuma.

Karkass izgatavots no spīdīga, anodēta alumīnija, bet baltās, ugunsizturīgās, viegli tīrāmās un kopjamās sieniņas – no polivinilhlorīda, kas ir īpaši izturīgs pret temperatūras svārstībām, UV starojumu un vides ietekmi. Dezinficējams ar ierastajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Kopējais aizslietņa augstums – 175 cm, garums – 207 cm, vienas sekcijas platums – 69 cm.

Ikviens medicīniskais aizslietnis rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Medicīnisko aizslietni ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Svars, kg 6.2
Augstums, cm 178,5
Garums, cm 202
Vienos sekcijos išmatavimai, cm Ilgis 69,1, aukštis 143

LĪDZĪGAS PRECES