I virsu
Atpakaļ
SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM
SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM

SLIMNIEKA GALDIŅŠ VIRS GULTAS NO DIVAM DAĻAM

Produkta kods
01-8603
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Slimnieka galdiņš virs gultas, veidots no divām daļām, paredzēts lietošanai slimnīcās, aprūpes namos vai citās vietās. Tā kā ir iespēja mainīt galdiņa augstumu un slīpumu, tas ir īpaši ērts guļošam pacientam – ēdot, lasot, novietojot personīgās mantas u. tml. Rāmis konstruēts tā, lai galdiņu viegli varētu pastumt zem gultas. Produktu nedrīkst izmantot ārā, novietot uz slīpas vai nelīdzenas virsmas.

Galdiņa virsma izgatavota no koka, ar paaugstinātām maliņām visapkārt galda virsmas perimetram. Regulējams: slīpuma leņķis – līdz 45°, augstums – no 82 cm līdz 117 cm. Četri 5 cm diametra ritenīši.

Ikviens slimnieka galdiņš virs gultas rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Galdiņu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 20
Svars, kg 10.5
Kopējais augstums, cm 83-117
Kopējais platums, cm 67
Kopējais garums, cm 40
Ritentiņu diametrs, mm 50

atsauksmes

Dagnija
 • Kuldīga
 • Publicēts 2021-07-04
10/10

Esmu ļoti pateicīga, ka preces bija klāt 2 dienu laikā un varējām mammu sagaidīt no slimnīcas un nodrošināt maksimālu atbalstu, kas nepieciešams, ja pārvietošanās sagādā izaicinājumu uz katra soļa. Visas preces ir ērti lietojamas un liels atbalsts ikdienai

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10

LĪDZĪGAS PRECES