I virsu
Atpakaļ
DUŠAS KRĒSLS STIPRINĀMS PIE SIENAS
DUŠAS KRĒSLS STIPRINĀMS PIE SIENAS

DUŠAS KRĒSLS STIPRINĀMS PIE SIENAS

Produkta kods
01-5105
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Kompakts, stabils, viegli tīrāms un dezinficējams dušas krēsls, stiprināms pie sienas (priekšējās kājiņas atbalstās pret virsmu). Ietilpst arī nelielā dušā vai vannā.

Tas izgatavots no izturīgas, neslīdošas plastmasas un kvalitatīva alumīnija. Sēdēšanai paredzētā daļa – atlokāma, izliekta, ar caurumiņiem ūdens notecēšanai un izgriezumiem abās pusēs, lai pieturētos. Piemērots personām, kuru svars nepārsniedz 180 kg.

Sēdekļa augstums ir maināms, regulējot krēsla kājiņu garumu. Katrā kājiņā ir caurumi augstuma fiksēšanai. Ar vienu roku pieturot krēsla kājiņu, izvelciet fiksatoru no cauruma, bet ar otru – noregulējiet vēlamo sēdekļa augstumu, nostipriniet to ar fiksatoru. Rūpējieties par savu drošību – pirms krēsla lietošanas pārliecinieties, vai visas kājiņas ir noregulētas vienādā augstumā un stingri nofiksētas.

Ikviens dušas krēsls rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Vannas dēli ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, pēc tīrīšanas – nosusināt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 180
Svars, kg 4.5
Kopējais augstums, cm 38-56
Kopējais platums, cm 48
Kopējais garums, cm 41
Sēdekļa platums, cm 41.5
Sēdekļa dziļums, cm 28.5

LĪDZĪGAS PRECES