I virsu
Atpakaļ
BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM
BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM

BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR MUGURĒJO PIEDZIŅU STEELMAN START, IZMĒRS 36 CM

Produkta kods
04-020-2/36
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Universālais, izturīgas un uzticamas konstrukcijas bimanuālais riteņkrēsls ar aizmugurējo piedziņu STEELMAN START ir pielāgots personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēsls pielāgots izmantošanai gan iekštelpās, gan ārā, tajā var patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem. Nepieciešamības gadījumā riteņkrēslu var stumt pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes.

Apaļajā uzlīmē uz elkoņa balsta ierakstītais skaitlis (piemēram, 48) norāda, ka riteņkrēsla sēdekļa platums ir 48 cm. Šī pārvietošanās līdzekļa konstrukcija veidota no metāla, tā ir krāsota, ar krustenisku stiprinājumu, tādēļ riteņkrēsls ir viegli salokāms un ērti pārvietojams. Salocītā veidā tā platums ir 26 cm, atzveltnes augstums – 46 cm, bet sēdekļa dziļums – 41 cm. Riteņkrēsla sēdeklis un atzveltne – polsterēta. Izmantojot fiksatorus, elkoņu balstus ir iespējams atliekt un noņemt, attālums starp elkoņu balstiem un sēdekli – 22 cm. Noņemami, pagriežami uz sānu, regulējama augstuma kāpšļi ar noņemamu apakšstilbu fiksēšanas siksniņu. Ātras fiksācijas aizmugurējie riteņi – pneimatiski (piepūšami), vadīšanas stīpas un riteņu stīpas – alumīnija. Priekšējo riteņu izmērs – 20x5 cm, aizmugurējo riteņu izmērs – 61 cm. Miera pozīcijas bremzes – no abām riteņkrēsla pusēm. Riteņkrēsla komplektācijā ietilpst: atstarotāji, atslēga regulēšanai, lietošanas un apkopes instrukcija lietuviešu valodā.
Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu. Riteņkrēsls tiek pārdots pilnībā samontēts – nepieciešams tikai ievietot kāpšļus. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka kāpšļi stingri turas savās vietās.

Ikviens bimanuālais riteņkrēsls STEELMAN START rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā. Zemāk sniegts rezerves daļu cenrādis.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 120
Svars, kg 17.6
Kopējais augstums, cm 90.5
Kopējais platums, cm 56
Kopējais garums, cm 105
Sēdekļa augstums, cm 50
Sēdekļa platums, cm 36
Sēdekļa dziļums, cm 41

atsauksmes

Anita
 • Talsi
 • Publicēts 2022-04-16
10/10

Pasūtīju jau otro reizi. Piegāde ļoti ātra, preces labas kvalitātes. Esmu ļoti apmierināta. Paldies!

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10
Rita
 • Rīga
 • Publicēts 2020-08-01
10/10

Liels paldies vekala pardevejam par izpalidzibu un izcilu apkalposanu !!! Esmu apmeklejusi vairakas reizes veikalu Brivibas gatve 224, vienmer sanemu profesionalu konsultaciju un ieteikumus, es loti pateiciga ! Ari zvanot pa tel.26 445 008, sanemu vertigus padomus ! Velos lai pardevejs ir atzimets, jo prakse man vel nebija ne viens tad pardevejs - padomu devejs !!!! Ar cienu, Rita Overina 26 317 514

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10

LĪDZĪGAS PRECES