I virsu
Atpakaļ

Produkta kods
JOKER_R2
2189.00 €
7558.18 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Vēl vairāk pilnveidots aktīvais riteņkrēsls JOKER R2 – sportisks, bet ļoti elegants, viegls un manevrējošs. Tajā lieliski apvienota uzticamā itāļu kvalitāte un precīzs līnijveida dizains. Daudzpusīgās regulēšanas iespējas un neskaitāmās konfigurācijas nodrošina patiešām ekskluzīvu produktu – ikviens riteņkrēsls tiek ražots saskaņā ar individuālajām lietotāja vajadzībām un vēlmēm.

Riteņkrēsls paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 125 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas, tas ir pielāgots lietošanai gan telpās, gan ārā (temperatūras diapazonā no -30°C līdz +60°C). Ar to var patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem. Nepieciešamības gadījumā riteņkrēslu var stumt pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes.

Viengabala konstrukcijas pārsteigumiem bagātā riteņkrēsla rāmis izgatavots no kvalitatīva, izturīga un ilgtspējīga alumīnija. Stabili nostiprinātais priekšējais rāmis un īpaši ērtais viengabala kāpslis nodrošina labāku pēdu atbalstu. Divas sāna plāksnes, kas savieno aizmugurējo asi, ļauj regulēt aizmugurējās ass augstumu un līdzsvaru līdz milimetru precizitātei. Riteņkrēsla sēdeklis ar kabatu zem tā ir augstāks par standarta sēdekli, tādēļ ir lieliski piemērots gara auguma cilvēkiem.

Viegli noņemami aizmugurējie riteņi un oglekļa šķiedras plākšņu aizsardzība pret dubļiem. Bremze, kuru var izmantot tikai tad, kad riteņkrēsls nekustas, tiek pārvaldīta ar sviru un bremzē, saspiežot riepu, tādēļ ir svarīgi regulāri pārbaudīt riepu spiedienu.

Vienīgā salokāmā riteņkrēsla daļa – gaisa caurlaidīgā un ugunsdrošā atzveltne ar polsterējumu. To iespējams regulēt saskaņā ar lietotāja vajadzībām – pievelkot vai atbrīvojot divas speciālas Velcro jostas, kā arī mainīt tās slīpuma leņķi (20°), noliekt atzveltni un, turot aiz tās, pacelt riteņkrēslu. Turklāt šai atzveltnei ir divkāršas aizslēgšanas funkcija (vertikālā un salocītā pozīcijā). Riteņkrēsls ir īpaši ērti transportējams.

Pasūtot riteņkrēslu, varat BEZ MAKSAS izvēlēties:
– sēdekļa platumu (33–36–39–42–45–48 cm);
– sēdekļa dziļumu (35–37,5–40–42,5–45–47,5–50 cm);
– muguras balsta augstumu (no 24,5 līdz 47 cm);
– aizmugurējo riteņu sasvēršanās leņķi (0–2–4°);
– vairāk kā 4 rāmja krāsas variantus;

– rāmja priekšējās daļas leņķi (100–90–85°);
– priekšējo ritenīšu izmēru;
– aizmugurējo riteņu izmēru.

Kid-Man™ piemēro 20 procentu atlaidi izvēlētajam papildaprīkojumam. Tajā ietilpst: regulējams galvas balsts, gaisa spilventiņš, noņemami, polsterēti elkoņu balsti, riteņi ar pretapgāšanās aizsardzību, salokāmi stumšanas rokturi, siksna iegurnim, izturīgāks jostas vietas un sānu balsts, plašā klāstā pieejamie aizmugurējie riteņi, riepas, stumšanas riteņu stīpas, priekšējie ritenīši utt.

Riteņkrēsls tiek samontēts Itālijā, 2 nedēļu laikā no pasūtījuma veikšanas.

Riteņkrēsla 3D modeli atbilstoši Jūsu izvēlētajai konfigurācijai varat izveidot šeit.

Ikviens aktīvais riteņkrēsls JOKER R2 rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Regulāras riteņkrēsla pārbaudes ir obligātas, ja vēlaties nodrošināt maksimālu efektivitāti un ilgu tā kalpošanas laiku. Sešu mēnešu laikā no pirkuma veikšanas iesakām sazināties ar pilnvaroto PROGEO izplatītāju, kas veiks pilnīgu riteņkrēsla pārbaudi. Riteņkrēslu tīriet ar mīkstu, mitru lupatiņu, neizmantojiet virsmas skrāpējošus vai attaukojošus tīrīšanas līdzekļus.

Riteņkrēsla rāmim tiek piešķirta 5 gadu garantija, pārējām komponentēm un papildaprīkojumam, izņemot to, kura nolietošanos ietekmē ierastā ikdienas lietošana, – 2 gadi.
Zemāk tiek sniegta riteņkrēsla pasūtīšanas forma.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 125
Svars, kg 6.0
Kopējais garums, cm 88
Sēdekļa augstums, cm 44 - 53
Sēdekļa platums, cm 33-36-39-42-45-48
Sēdekļa dziļums, cm 35-37.5-40-42.5-45-47.5-50
Muguras sasvēršanas leņķis,° 74-94
Atzveltnes augstums, cm 24.5 - 47

LĪDZĪGAS PRECES