I virsu
Atpakaļ
BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM
BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM

BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS AR PALIELINĀTU SVARA IZTURĪBU STEELMAN XL, IZMĒRS 51 CM

Produkta kods
04-010B/51
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Universāls, izturīgas un uzticamas konstrukcijas bimanuālais riteņkrēsls ar palielinātu svara izturību STEELMAN XL ir pielāgots personām, kuru svars nepārsniedz 180 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēsls pielāgots izmantošanai gan iekštelpās, gan ārā, tajā var patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem. Nepieciešamības gadījumā riteņkrēslu var stumt pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes.

Kopējais riteņkrēsla augstums ir 86–101 cm. Apaļajā uzlīmē uz elkoņa balsta ierakstītais skaitlis (piemēram, 55) norāda, ka riteņkrēsla sēdekļa platums ir 55 cm. Šī pārvietošanās līdzekļa konstrukcija veidota no tērauda, tā ir krāsota, ar krustenisku stiprinājumu, tādēļ riteņkrēsls ir viegli salokāms un ērti transportējams. Riteņkrēsla atzveltnes augstums – 44 cm, sēdekļa dziļums – 45 cm. Riteņkrēsla sēdeklis un atzveltne – polsterēti. Elkoņu balstus iespējams noņemt, izmantojot fiksatorus, to augstums – 24 cm. Noņemami, pagriežami uz sānu, regulējama augstuma (28–38 cm) kāpšļi ar noņemamu apakšstilbu fiksēšanas siksniņu. Ātras fiksācijas aizmugurējie riteņi – pneimatiski (piepūšami), vadīšanas stīpas un riteņu stīpas – alumīnija. Priekšējo riteņu izmērs – 20x5 cm, aizmugurējo riteņu izmērs – 61x3,7 cm. Nepieciešamības gadījumā iespējams mainīt priekšējo un aizmugurējo riteņu augstumu. Miera pozīcijas bremzes – no abām riteņkrēsla pusēm. Riteņkrēsla komplektācijā ietilpst: pumpis, atstarotāji, regulēšanai paredzēto instrumentu komplekts, lietošanas un apkopes instrukcija lietuviešu valodā.

Ja vēlaties izplest riteņkrēslu, spiediet sēdekļa šķērsstieņus lejup, kamēr sēdeklis pilnībā iztaisnojas. Ja vēlaties sakļaut riteņkrēslu, vispirms noņemiet vai paceliet kāpšļus. Paņemot sēdekli aiz malām, celiet to augšup, kamēr riteņkrēsls pilnībā sakļausies. Ja vēlaties iekāpt riteņkrēslā vai izkāpt no tā, vienmēr pagrieziet kāpšļus uz sāniem vai paceliet tos augšup.

SteelMan XL sērijas riteņkrēsli aprīkoti ar pretapgāšanās aizsardzību, kas riteņkrēslam tiek uzstādīta rūpnīcā. Šis uzstādījums līdz minimumam samazina apgāšanās risku, it īpaši braucot kalnā vai pa nelīdzenu ceļu. Ja vēlaties nodrošināt optimālu aizsardzību, ar vienu pogas spiedienu noregulējiet drošības ritenīšus vēlamajā augstumā. Atkārtoti piespiežot to pašu podziņu, varat pretapgāšanās aizsardzību noņemt.

Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu.

Riteņkrēsls tiek pārdots pilnībā samontēts – nepieciešams tikai ievietot kāpšļus. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka kāpšļi stingri turas savās vietās.

Ikviens bimanuālais riteņkrēsls ar palielinātu svara izturību STEELMAN XL rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 180
Svars, kg 26.2
Kopējais platums, cm 71
Kopējais garums, cm 105
Sēdekļa augstums, cm 50-55
Sēdekļa platums, cm 51
Sēdekļa dziļums, cm 45
Atzveltnes augstums, cm 44

atsauksmes

Lasma
 • Madona
 • Publicēts 2022-06-21
9/10

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  9/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10
Jevgēnija
 • Madona
 • Publicēts 2022-05-23
10/10

paldies, par sadarbību

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10

LĪDZĪGAS PRECES