I virsu
Atpakaļ
MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM
MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM

MANUĀLAIS PAVADOŅA VADĀMAIS RITEŅKRĒSLS STEELMAN TRAVEL, IZMĒRS 38 CM

Produkta kods
04-008B-3/38
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Izturīgas un uzticamas konstrukcijas manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls STEELMAN TRAVEL ir paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēslam nav vadīšanas stīpu, tādēļ tas nav piemērots patstāvīgai lietošanai – gan telpās, gan ārā riteņkrēslu var stumt tikai pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes. Droši sazinieties, un mēs Jums nekavējoties iznomāsim šo ērto riteņkrēslu (zemāk sniegti nomas noteikumi).

Apaļajā uzlīmē uz elkoņa balsta ierakstītais skaitlis (piemēram, 48) norāda, ka riteņkrēsla sēdekļa platums ir 48 cm. Riteņkrēsla atzveltne un sēdeklis – polsterēts. Atzveltnes augstums – 41 cm, sēdekļa dziļums – 42 cm. Noņemami, pagriežami uz sānu, regulējama augstuma kāpšļi ar noņemamu papēžu atbalsta siksniņu. Aizmugurējie riteņi – monolītiskie (nav piepūšami). Priekšējo riteņu izmērs – 20x5 cm, aizmugurējo riteņu izmērs – 30 cm.

Šī pārvietošanās līdzekļa konstrukcija veidota no metāla, tā ir krāsota, ar krustenisku stiprinājumu, tādēļ riteņkrēsls ir viegli salokāms un ērti pārvietojams. Ja vēlaties sakļaut riteņkrēslu, noņemiet vai paceliet kāpšļus. Ja vēlaties iekāpt riteņkrēslā vai izkāpt no tā, vienmēr pagrieziet kāpšļus uz sāniem vai paceliet tos augšup. Kāpšļu garumam jābūt noregulētam tā, lai kājas ceļos būtu saliektas 90° leņķī (taisnā leņķī). Ja kāpšļi nav atbilstošā augstumā, mainās sēdošā cilvēka svara centrs, tiek traucēts līdzsvars, var rasties mugurkaula deformācijas, izgulējumi.

Riteņkrēsla roku balsti ir noņemami. Iesakām tos noņemt, kad sēžaties riteņkrēslā vai pārsēžaties no tā uz sānu. Braukājot roku balstiem jābūt nofiksētiem.

Virs aizmugurējiem riteņiem abās riteņkrēsla pusēs uzstādītas stāvbremzes, ko var ieslēgt vai izslēgt ar speciālu rokturīti. Ja vēlaties ieslēgt stāvbremzi, stumiet rokturīti virzienā no sevis, bet, ja vēlaties to izslēgt un pārvietoties, pavelciet rokturīti uz savu pusi. Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu.

Riteņkrēsls tiek pārdots pilnībā samontēts – nepieciešams tikai ievietot kāpšļus. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka kāpšļi stingri turas savās vietās.

Ikviens manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls STEELMAN TRAVEL rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 120
Svars, kg 16.2
Kopējais augstums, cm 90
Kopējais platums, cm 58
Kopējais garums, cm 105
Sēdekļa augstums, cm 50
Sēdekļa platums, cm 38
Sēdekļa dziļums, cm 42

atsauksmes

Modris
 • Rīga
 • Publicēts 2021-04-25
8/10

vienigais mīnus liels svars kad jānes pa trepēm.

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  9/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  6/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  9/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  9/10
Liliana
 • Rīga
 • Publicēts 2021-04-06
10/10

super

 • 10/10
 • 10/10
 • 10/10
 • 10/10

LĪDZĪGAS PRECES