I virsu
Atpakaļ
VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM
VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM

VIEGLAIS BIMANUĀLAIS RITEŅKRĒSLS LIGHTMAN COMFORT PLUS, IZMĒRS 41 CM

Produkta kods
04-045-2/41
545.00 €
1881.78 Lt
 • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
 • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Universāls, uzticamas konstrukcijas vieglais, bimanuālais riteņkrēsls LIGHTMAN COMFORT PLUS – viens no ideālākajiem riteņkrēslu modeļiem pasaulē. Tā ir lieliska izvēle pat prasīgākajiem lietotājiem!

Riteņkrēsls paredzēts aktīviem lietotājiem, kuru svars nepārsniedz 125 kg un kuriem ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas, tas ir pielāgots lietošanai gan telpās, gan ārā. Ar to var patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem. To var stumt arī pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus (maināms augstums, 8–11 cm), kas uzstādīti virs atzveltnes. Šis modelis ir aprīkots ar trumuļa bremzēm, kas ļauj pavadošajai personai palēnināt stumjamā riteņkrēsla ātrumu (it īpaši laižoties lejā pa slīpumu) vai pilnībā nobloķēt aizmugurējos riteņus, kā arī ar rūpnīcā uzstādītu aizsardzību pret apgāšanos, kas pārliecinoši samazina šādas varbūtības riskus, it īpaši braucot pa slīpu vai nelīdzenu ceļu.

Iespējams izvēlēties pat no 5 dažādiem riteņkrēsla sēdekļa platumiem. Apaļajā uzlīmē uz elkoņa balsta un metāla krusteniskā stiprinājuma, kas atrodas zem riteņkrēsla sēdekļa, ierakstītais skaitlis (piemēram, 41) norāda, ka riteņkrēsla sēdekļa platums ir 41 cm. Šī pārvietošanās līdzekļa rāmis izgatavots no izturīga alumīnija, pārējās daļas – no plastmasas, apdare – neilona. Riteņkrēsls ir viegli salokāms, izjaucams bez instrumentu palīdzības un pielāgots transportēšanai. Ja vēlaties izplest riteņkrēslu, spiediet sēdekļa šķērsstieņus lejup, kamēr sēdeklis pilnībā iztaisnojas. Ja vēlaties sakļaut riteņkrēslu, vispirms noņemiet vai paceliet kāpšļus. Paņemot sēdekli aiz malām, celiet to augšup, kamēr riteņkrēsls pilnībā sakļausies. Ja vēlaties iekāpt riteņkrēslā vai izkāpt no tā, vienmēr pagrieziet kāpšļus uz sāniem vai paceliet tos augšup.

Riteņkrēsla sēdeklis un atzveltne – polsterēti. Atzveltnes augstums un slīpuma leņķis, sēdekļa augstums, dziļums un svara centrs ir regulējams atbilstoši lietotāja vajadzībām un prasmēm. Ar Velcro jostām iespējams mainīt atzveltnes un sēdekļa sasprindzinājumu. Elkoņu balsti – regulējama augstuma (21–28 cm) un garuma, tos var atliekt, piespiežot plastmasas rokturīšus, šādā veidā nodrošinot iespēju no sāna ērti pārsēsties no riteņkrēsla uz citas virsmas. Noņemami, pagriežami uz sānu, regulējama augstuma (30–39 cm) slīpuma leņķa kāpšļi ar noņemamu apakšstilbu fiksēšanas siksniņu nodrošina ērtu pārsēšanos no riteņkrēsla priekšējās puses. Ātras fiksācijas aizmugurējie riteņi – piepūšami, noņemami ar vienu pogas spiedienu. Priekšējo riteņu izmērs – 20x5 cm, aizmugurējo riteņu izmērs – 61x3,5 cm. Riteņkrēsla riteņu pozīciju iespējams mainīt. Miera pozīcijas bremzes – no abām riteņkrēsla pusēm. Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad iesēžaties riteņkrēslā vai pieceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu.

Ikviens vieglais bimanuālais riteņkrēsls LIGHTMAN COMFORT PLUS rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā. Riteņkrēsls tiek piegādāts kartona kastē un sagatavots lietošanai. Pēc riteņkrēsla izpakošanas saglabājiet tā kasti.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 125
Svars, kg 19.6
Kopējais augstums, cm 82-97
Kopējais platums, cm 63
Kopējais garums, cm 102
Sēdekļa platums, cm 41
Sēdekļa dziļums, cm 40-50
Atzveltnes augstums, cm 40-46

atsauksmes

Arturs
 • Sigulda
 • Publicēts 2023-02-12
10/10

Teicami!

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10
Eva
 • Rīga
 • Publicēts 2021-08-27
10/10

Komentāru nav

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10

LĪDZĪGAS PRECES