I virsu
Atpakaļ
POROLONA PRETIZGULĒJUMU MATRACIS, VISKO-2
POROLONA PRETIZGULĒJUMU MATRACIS, VISKO-2 POROLONA PRETIZGULĒJUMU MATRACIS, VISKO-2 POROLONA PRETIZGULĒJUMU MATRACIS, VISKO-2

POROLONA PRETIZGULĒJUMU MATRACIS, VISKO-2

Produkta kods
VISKO-2
290.00 €
1001.31 Lt
 • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
 • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Šis ērtais porolona pretizgulējumu matracis VISKO-2 ar ilgtspējīgo, mīksto, lieliski pielāgoties spējīgo viskoelastīgo porolonu ir paredzēts pacientiem ar augstu izgulējumu risku. Matracis izgatavots no diviem dažāda blīvuma un veida porolona slāņiem: no augšējā – viskoelastīgā porolona un apakšējā – īpaši liela blīvuma porolona, kas nodrošina stabilitāti. Augšējais viskoelastīgā porolona slānis ir profilēts 6x6 cm kubiņos. Izgriezumi nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, tādēļ starp cilvēka ādu un guļvietas virsmu neveidojas mitrums, kā arī mazāk tiek nospiesti mīkstie ķermeņa audi.

Matrača komplektācijā ietilpst medicīniskais pārvalks, kas no visām pusēm stingri nosedz matraci. Tā audums izgatavots no šķidrumus necaurlaidīga, higiēniska, gaisu caurlaidīga materiāla. Unikālās auduma īpašības neļauj vairoties baktērijām, pārvalks ir ugunsdrošs un izceļas ar ilgu ekspluatācijas laiku. Rāvējslēdzēja garums – no divām pārvalka pusēm („L” formas) ar aizsargatloku, kas neļauj šķidrumiem caur rāvējslēdzēju nokļūt matrača vidū. Pārvalka stūri nostiprināti ar papildu šuvēm.

Ikviens matracis rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts.

Porolona pretizgulējumu matracis VISKO-2 ir izturīgs pret temperatūras svārstībām no 0°C līdz +50°C. Porolonu drīkst dezinficēt dezinfekcijas kamerās: 15–20 minūtes +105° temperatūrā. Matrača pārvalks spēj izturēt dezinfekciju autoklāvā līdz +120°C, tas mazgājams temperatūrā līdz +95°C un to var žāvēt veļas žāvētājā līdz +70°C. Neturiet matraci tiešā saulē, mitrā vidē un regulāri vēdiniet (4–6 reizes gadā).

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

 

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 200
Svars, kg 13
Kopējais augstums, cm 15
Kopējais platums, cm 90
Kopējais garums, cm 200

atsauksmes

Iveta
 • Kuldīga
 • Publicēts 2021-04-16
9/10

Paldies, viss labi!

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  8/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10

LĪDZĪGAS PRECES