I virsu
Atpakaļ
ELKOŅA ATBALSTA KRUĶIS, IZMĒRS M
ELKOŅA ATBALSTA KRUĶIS, IZMĒRS M ELKOŅA ATBALSTA KRUĶIS, IZMĒRS M ELKOŅA ATBALSTA KRUĶIS, IZMĒRS M

ELKOŅA ATBALSTA KRUĶIS, IZMĒRS M

Produkta kods
220DK/M
11.00 €
37.98 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 6.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Šis izteikti vieglais, bet izturīgais alumīnija elkoņa atbalsta kruķis ar atvērtā tipa plastmasas balstu apakšdelmam ir paredzēts lietošanai personām ar mobilitātes problēmām, kas gūtas pēc piedzīvotām traumām vai operācijām, kad ir nepieciešams papildu atbalsts staigājot.

Kruķis piemērots lietotājam, kura augums ir 155–175 cm un svars – līdz 140 kg. Komplektācijā ietilpst gumijas uzgalis. Balsts delnai – polsterēts, nolietošanās gadījumā var tikt nomainīts. Kruķim ir divi integrēti atstarotāji – viens priekšpusē, bet otrs aizmugurē.

Kruķa augstums tiek mērīts no grīdas līdz rokturim. Augstumu var regulēt 2,5 cm intervālos, izmantojot podziņu. Ja vēlaties pareizi izvēlēties kruķa augstumu, novietojiet kruķi tā, lai rokturis atrastos pie Jūsu plaukstas pamatnes, kad roka ir pilnībā iztaisnota un piespiesta pie sāna, bet plastmasas balsts – pie apakšdelma.

Ikviens elkoņa atbalsta kruķis rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Kruķi ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Augstāk norādītā summa ir cena par vienu kruķi. Ja vēlaties iegādāties komplektu (2 gabalus), norādiet vēlamo daudzumu – ierakstiet ciparu 2.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 140
Svars, kg 0.55
Kopējais augstums, cm 76-96

LĪDZĪGAS PRECES