I virsu
Atpakaļ
PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI
PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI

PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI

Produkta kods
MUVI100
219.00 €
756.16 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

PĀRVIETOŠANĀS GALDS AR KĀJU BREMZĒM MUVI paredzēts īslaicīgas vai ilglaicīgas kustību-balsta aparāta disfunkcijas kompensēšanai, izmantojams pārvietojoties telpās, to stumjot, paredzēts personai ar svaru līdz 130 kg.

Pārvietošanās galds izgatavots no tērauda konstrukcijas, kas balstās uz 10 cm diametra ritenīšiem, kuri viegli griežas 360° leņķī ap savu asi. Ērtais, polsterētais galdiņš ir apvilkts ar mākslīgo ādu, kurai piemīt antibakteriālas īpašības. Pārvietošanās notiek, ar apakšdelmiem balstoties pret galdiņu, kam ir pusloka formas izgriezums, un ar plaukstām turoties pie rokturiem. Aizmugurējie ritenīši aprīkoti ar bremzēm, kuras apstājoties obligāti jānospiež, lai pārvietošanās galds nekustētos un garantētu drošību.

Šī pārvietošanās līdzekļa augstums ir ļoti viegli regulējams, tādēļ to lieliski varēs izmantot pusaudži vai pieaugušie, kuru auguma diapazons atbilst atbalsta galdiņa augstuma regulēšanas diapazonam (79–125 cm). Lietotāja ērtībām arī rokturīšos ir iebūvēts fiksēšanas mehānisms – piespiežot podziņu, rokturītis tiek viegli novietots ērtākajā pozīcijā.

Ikviens pārvietošanās galds ar kāju bremzēm MUVI ražotnē tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs un pilnībā nokomplektēts produkts. Pārvietošanās galdu ieteicams transportēt vertikālā pozīcijā – novietotu uz ritenīšiem un ar nospiestām bremzēm.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus).
Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 130
Svars, kg 11.5
Kopējais augstums, cm 79-125
Kopējais platums, cm 62
Kopējais garums, cm 70
Platums starp roku balstiem, cm 17
Ritentiņu diametrs, mm 100

LĪDZĪGAS PRECES