I virsu

Kādi tehniskie palīglīdzekļi pieejami Kid-Man?

Nepieciešamība izmantot tehniskos palīglīdzekļus var rasties dažādu iemeslu dēļ – gan pēc operācijām atlabšanas periodā, gan arī pēc dažādām gūtām traumām (piemēram, lūzumiem, izmežģījumiem), gan arī vecuma un saslimšanu rezultātā radušos kustību traucējumu rezultātā.

Tehniskie palīglīdzekļi var palīdzēt cilvēkiem ne tikai pārvietoties, bet arī parūpēties par sevi, piemēram, nomazgāties, pagatavot ēst, doties uz labierīcībām paša spēkiem. Un, protams, tehniskos palīglīdzekļus izmanto arī tādēļ, lai varētu pilnvērtīgāk pavadīt dzīvi, proti, doties ārpus mājas, satikt citus cilvēkus, apmeklēt pasākumus, skolu un tamlīdzīgi.

Šo palīglīdzekļu izmantošana var būt nepieciešama gan jauniem, gan arī gados vecākiem cilvēkiem, un ir gadījumi, kad tehniskie palīglīdzekļi nepieciešami tikai uz konkrētu laika periodu, taču netrūkst arī tādu situāciju, kad tehniskais palīglīdzeklis kļūst par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu un tiek izmantots visu dzīvi. Neatkarīgi no tā, kāda iemesla dēļ un uz cik ilgu laiku tehniskie palīglīdzekļi nepieciešami, tiem jābūt kvalitatīviem un pilnībā pielāgotiem lietotāja vajadzībām.

Kid-man.lv ražo un piegādā rehabilitācijas un aprūpes tehniku un iekārtas, kas nepieciešams cilvēkiem dažādos vecumos un ar atšķirīgām invaliditātes un kustību traucējumu pakāpēm. Tāpat uzņēmums nodrošina arī risinājumus šajā jomā veselības uzraudzības iestādēm. Kid-man.lv pieejami kvalitatīvi, daudzveidīgi un cenas ziņā izdevīgi tehniskie palīglīdzekļi dažādām vajadzībām:
 • Ratiņi – piedāvājumā dažādi ratiņkrēsli visām vajadzībām – gan ikdienas lietošanai, gan aktīviem cilvēkiem, gan arī komforta nodrošināšanai un pacientu pārvadāšanai medicīnas aprūpes iestādēs.
 • Staiguļi – atšķirīgu līmeņu un dizainu staiguļi gan izmantošanai iekštelpās, gan ārpus tām, papildināti ar riteņiem, groziņu un citām funkcijām.
 • Staigāšanas rāmji – izturīgi un kvalitatīvi staigāšanas rāmji gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pieejami modeļi ar un bez riteņiem.
 • Kruķi – pieejami gan elkoņa, gan paduses balsta kruķi dažādos izmēros un dizainos. Iespējams iegādāties arī papildus polsterējuma detaļas kruķiem.
 • Spieķi – ergonomiski, izturīgi un droši kruķi ar mīkstu rokturi papildu komfortam. Atsevišķi iespējams iegādāties arī ziemas un vasaras sezonai piemērotus kruķu un spieķu uzgaļus.
 • Krēsli – tualetes un dušas krēsli dažādos dizainos – ar un bez ratiņiem. Pieejami arī saliekami modeļi un krēsli smagākiem cilvēkiem.
 • Paaugstinājumi un turētāji – tehniskie palīglīdzekļi ērtākai tualetes izmantošanai, kā arī dušas un vannas lietošanai.
 • Krēsli un soliņi vannai un dušai – veidoti no īpaši pielāgotiem materiāliem, lai atvieglotu mazgāšanos dušā un vannā cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
 • Aprūpes gultas – īpaši pielāgojamas gultas, kuras var regulēt elektriski, palīdzot gulošajam apsēsties un pagriezties, kā arī, nodrošinot palīdzību cilvēka apkopšanā.
 • Pretizgulējumu matrači – īpaši veidoti matrači, kas ievērojami samazina izgulējumu veidošanās risku gulošiem pacientiem.
 • Piederumi pozicionēšanai – dažādi paliktņi un pūšļi, kas palīdz pozicionēt guloša cilvēka ķermeni.
 • Kušetes, aizslietņi, skapji, statīvi – dažādu pārbaužu veikšanai un slimnieku aprūpei medicīnas iestādēs un citām vajadzībām.
 • Galdiņi – pacientu ēdināšanai medicīnas iestādēs un citur.

Kid-man.lv piedāvā arī preču piegādi 2-3 dienu laikā uz jebkuru vietu Latvijā. Visām precēm spēkā ir ražotāja kvalitātes garantija.

Kādi tehniskie palīglīdzekļi pieejami Kid-Man?