I virsu

Slimnīcas gultas noma - kāpēc izvēlēties Kid-man.lv?

Tehnisko palīglīdzekļu, tai skaitā, funkcionālo gultu iegāde ne vienmēr ir izdevīgākais un vienkāršākais risinājums. Ir situācijas, kad šo gultu izmantošana plānota uz konkrētu periodu, vai arī citu iemeslu dēļ iegāde nav plānota. Tad prātīgāk ir izvēlēties funkcionālo gultu nomu, ko piedāvā interneta veikals Kid-man.lv. Pie mums ir iespējams iegādāties un iznomāt arī citus tehniskos palīglīdzekļus. Ir vairāki iemesli, kādēļ izvēlēties tieši Kid-man.lv:

Plašs preču klāsts

Mūsu piedāvājumā ir dažādi tehniskie palīglīdzekļi un iekārtas, tai skaitā, funkcionālās gultas, ratiņi, staiguļi, staigāšanas rāmji, kruķi, spieķi, paaugstinājumi, soliņi, matrači un dažādas citas preces invalīdu, senioru, gulošu pacientu un cilvēku ar kustību traucējumu aprūpei un ikdienas atvieglošanai.

Operatīva klientu apkalpošana un ātra piegāde

Mēs zinām, ka laiks ir nauda, un ņemam vērā to, ka klienti vēlas, lai pasūtījums tiktu piegādāts pēc iespējas ātrāk. Mūsu komanda darbojas operatīvi, tādēļ pasūtījumu izpildi sākam uzreiz pēc to saņemšanas. Klientam nosūtām arī iepakotā sūtījuma foto un dokumentus uz e-pastu. Veicam preču piegādi visā Latvijā, ilgums – 1 līdz 2 darba dienas. Plašāk par piegādes cenām un apjomiem varat lasīt Kid-man.lv mājaslapā.  

Konkurētspējīga cena

Ņemam vērā klientu iespējas un vēlmes, piedāvājot konkurētspējīgas preču cenas. Nomājot vai iegādājoties preces vairumā, piedāvājam izdevīgas atlaides. Preču nomas pakalpojumus piedāvājam gan privātpersonām, gan medicīnas, sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestādēm, gan arī citiem klientiem.

Uz klientiem orientēta preču noliktava

Mūsu noliktavās preces ir optimāli nokomplektētas transportēšanai, lai pasūtījumu sagatavošanas un piegādes laiks būtu pēc iespējas īsāks.

Atbilstība ES kvalitātes standartiem

Kid-man.lv sortimentā pieejamās iekārtas ir atbilstošas augstākajiem kvalitātes standartiem, kas veidoti saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu 93/42/EEC, kā arī ir marķētas ar CE zīmi. Precēm pieejamas arī EK deklarācijas. Katram modelim ir pieejama oriģinālā instrukcija vairākās valodās, kā arī precēm tiek nodrošināta ražotāja viena gada garantija.

Individuāla pieeja

Mēs rūpējamies par to, lai ikviens klients būtu apmierināts ar preču kvalitāti un apkalpošanu, tādēļ nodrošinām atbilstoši Jums pielāgotus cenrāžus un individuālu pieeju attiecībā uz apmaksas termiņiem un piegādi. Vienmēr priecājamies saņemt atgriezenisko saiti no saviem klientiem, kā arī radušos sarežģījumu gadījumu nekavējoties meklējam risinājumus.

Bezmaksas apmācības

Lai arī katrai no precēm ir pievienota oriģinālā lietošanas instrukcija vairākās valodās, mēs saviem klientiem arī piedāvājam bezmaksas apmācības produktu lietošanā, lai nodrošinātu to, ka Kid-man.lv klienti iegādātās preces izmantotu efektīvi, droši un pareizi.

Izdevīgi nosacījumi

Izvēloties preces vairumā mūsu internetveikalā, mēs saviem klientiem piedāvājam īpaši izdevīgus cenu nosacījumus.

Īpašie piedāvājumi lojālajiem klientiem

Tā kā mēs augstu vērtējam ilgtermiņa sadarbību un lojalitāti, mūsu pastāvīgajiem klientiem piedāvājam īpaši pievilcīgas cenas un elastīgus sadarbības nosacījumus.

Slimnīcas gultas noma - kāpēc izvēlēties Kid-man.lv?