I virsu
Atpakaļ
MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM
MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM

MULTIFUNKCIONĀLS RITEŅKRĒSLS, IZMĒRS 39 CM

Produkta kods
04-055-3/39
1163.00 €
4015.61 Lt
  • Piegāde uz mājām (€ 0.00)
  • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
  • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Mūsu lepnums – multifunkcionāls riteņkrēsls STEELMAN SUPERB. Tas ir jaunākais uzticamās konstrukcijas modelis, kas paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 135 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēsls ir nodrošināts ar plašu standarta aprīkojuma klāstu, tādēļ ir ļoti ērts, pielāgots ikviena lietotāja vajadzībām un ķermeņa proporcijām, lieliski derēs gan lietošanai personīgajām vajadzībām, gan arī veselības aprūpes iestādēs. Jūs nekļūdīsities, izvēloties jauno STEELMAN SUPERB – varēsit ilgi priecāties par nevainojamo produkta kvalitāti un universālo lietojumu.

Riteņkrēslam ir ērti, ergonomiski muguras un sēdvietas balsti, kas nodrošina pareizu ķermeņa stāvokli. Izmantojot gāzes atsperes, viegli nomainīsit sēdvietas un muguras balstu stūrus. Šīs funkcijas pārvaldāmas ar sviriņām, kas uzstādītas uz stumšanas rokturiem.

Sēdvietas dziļums regulējams un fiksējams izvēlētajā pozīcijā (no 41 līdz 46 cm), bet platumu iespējams palielināt (no 44 līdz 49 cm), pavelkot uz sānu elkoņa balstus (katru elkoņa balstu iespējams atbīdīt par 2,5 cm). Riteņkrēslam ir regulējama galvas atzveltne, kuras pozīciju nepieciešamības gadījumā iespējams mainīt gan horizontāli, gan vertikāli.

Regulējamas pozīcijas sānu aizsargi un kāju abduktors papildinājumā ar drošības siksnu sēdošajam sniegs pilnvērtīgu drošības sajūtu. Kāpšļi – ar regulējamu leņķi un garumu, ar polsterētiem apakšstilbu balstiem. Riteņkrēslā uzstādītas divu veidu bremzes – parastās, kas abās riteņkrēsla pusēs atrodas virs riteņkrēsla monolītiskajiem (nepiepūšamajiem) aizmugurējiem riteņiem, un trumuļa bremzes, kas paredzētas pavadošajai personai un ar kurām iespējams samazināt riteņkrēsla ātrumu vai to pilnībā apstādināt, pat laižoties lejā pa slīpumu. Mazie ritenīši ir neaizvietojami, pārvietojoties mazās platībās, kad nav pietiekami vietas manevrēt ar parastajiem riteņiem.


Ikviens multifunkcionālais riteņkrēsls STEELMAN SUPERB rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 135
Svars, kg 41.3
Kopējais augstums, cm 106
Kopējais platums, cm 61
Kopējais garums, cm 109

LĪDZĪGAS PRECES