I virsu
Pievienot vairāk preču, lai varētu salīdzināt
Uzdaryti
Atpakaļ
TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO
TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO

TUALETES/DUŠAS KRĒSLS AR RITEŅIEM AKVA GO

Produkta kods
01-5209B
 • 24 mēnešu garantija

APRAKSTS

Izteikti manevrējošais alumīnija tualetes/dušas krēsls ar riteņiem AKVA GO ir paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai ilglaicīgas mobilitātes problēmas. Šis universālais krēsls ar riteņiem nepieciešamības gadījumā var tikt izmantots gan pārvadāšanai telpās, gan arī kā tualetes vai dušas krēsls. Lietotājs var patstāvīgi pārvietoties, griežot metāla vadības stīpas, kas atrodas blakus aizmugurējiem riteņiem, vai arī krēslu var stumt pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes. Visi produkta ražošanā izmantotie materiāli ir izturīgi pret koroziju, tādēļ tas ir lieliski piemērots izmantošanai dušas telpās.

Krēsla ar riteņiem sēdekļa platums ir 43 cm, dziļums – 42 cm. Tam ir ērti, atliecami elkoņu balsti un paceļami kāpšļi. Iesakām balstu pacelt, krēslā apsēžoties vai no tā pieceļoties no sāna. Braukājot elkoņu balstiem jābūt nolaistiem. Kāpšļi ir atlokāmi un novietojami zem sēdekļa. Šīs darbības veikšanai celiet kāpšļus augšup. Kad kāpšļi ir pacelti, tie nenofiksējas, tādēļ uzmaniet, lai pārvadājot tie nenokristu.

Priekšējo riteņu izmērs ir 12,5 cm, aizmugurējo riteņu izmērs – 61 cm. Virs aizmugurējiem ātrās fiksācijas riteņiem abās pusēs uzstādītas stāvbremzes, ko var ieslēgt un izslēgt ar speciālu rokturīti. Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu. Krēsla ar riteņiem komplektācijā ietilpst aizsedzams naktspods, kas no aizmugures ievietojams speciālos turētājos.

Ikviens tualetes/dušas krēsls ar riteņiem AKVA GO rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.

Lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un apkopes instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai.

IELĀDĒT DOKUMENTU

SPECIFIKĀCIJA

Dati
Maksimāla slodze, kg 120
Svars, kg 17.5
Kopējais augstums, cm 95
Kopējais platums, cm 64
Kopējais garums, cm 105
Sēdekļa augstums, cm 53
Sēdekļa platums, cm 44
Platums starp roku balstiem, cm 44
Sēdekļa dziļums, cm 42

atsauksmes

Alfreds
 • Jelgava
 • Publicēts 2023-09-22
8/10

Dusas ratini atnaca bez bremzem.Rupigi japarbauda preces komplektacija

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  5/10
Aleksejs
 • Rīga
 • Publicēts 2021-09-12
10/10

 • Vai ir viegli pasūtīt preces?
  10/10
 • Vai ir pietiekami daudz informācijas par precēm?
  10/10
 • Novērtējiet piegādes laiku
  10/10
 • Vai Jūs mūs ieteiktu citiem?
  10/10

LĪDZĪGAS PRECES